Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası Yurt dışı seyahatlerde karşılaşabilinecek hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşitidir. 

Yurtdışı seyahat sigortası özelikle Avrupa ülkeleri vize işlemlerinin bir önkoşulu olması  nedeniyle (Schengen vizesi) “vize sigortası” 
olarak da bilinir.
 
Seyahat sigortası satın alırken, poliçenizin başlangıç ve bitiş tarihlerine, ziyaret edeceğiniz ülkenin varsa vize şartlarına uygunluğuna, 
dikkat etmeniz çok önemlidir.
 
Seyahat sigortası farklı gün ve sürelerde olabilir. En az bir haftalık, en çok 1 yıllıktır. Ücretlendirme sistemi de bu doğrultuda değişiklik gösterir.
 
Yaptıracağınız Seyahat Sağlık sigortasının Schengen müktesebatını eksiksiz olarak uygulayan tüm AB ülkelerinde geçerli olması kuralının yanı sıra minimum 
olarak aşağıdaki teminatları da içermesi gerekmektedir.

- Tüm AB ve Schengen ülkelerinde geçerli olmalıdır.

- Teminat limiti 30.000€ (Otuz bin EURO) yada 50.000$ (Elli bin USD) olmalıdır.

- Ani hastalık ve acil durumlarda ayakta tedavi masraflarını

- Hastanede Acil yatılı tedavi ve hastalık halinde ikamet edilen ülkeye geri gönderilme ile ilgili masrafları

- Ölüm durumunda Naaş’ın yurda nakli yada sigortalının vefat ettiği yerde defin masraflarını kapsamalıdır!!! 
 
Firmamiz sizin adiniza Seyahat Sigortanizi yaptirmaya yetkilidir.
 
SEYAHATINIZIN GUZEL GECMESI DILEKLERIMIZLE
Hızlı Vize İşlemleri
UA Danismanlik Vize Takip olarak ilkemiz vize basvurunuzu en hizli ve olumlu sonuclandirmaktir. Siz degerli musterilerimize en hizli hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. 
Ülkelerin Vize Rejimi
Vize Basvurularinin Olumsuz sonuclanmasinin baslica sebebi Basvuru Formlarinin Yanlış ve Eksik doldurulmasıdır. Bırakın bu formaliteleri firmamiz sizin adiniza halletsin gereksiz zaman kaybına uğramayınız.
Vize Formları
Vize Basvurularinin Olumsuz sonuçlanmasının başlıca sebebi Başvuru Formlarının Yanlış ve Eksik doldurulmasıdır. Bırakın bu formaliteleri firmamiz sizin adiniza halletsin gereksiz zaman kaybına uğramayınız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
UA Danismanlik Vize Takip olarak Siz degerli müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini kazanmak için tüm Hizmetlerimizde müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz. Hedefimiz Vize Basvurunuzda Sizlere verecegimiz hizmette %100 musteri memnuniyetini yakalamaktir. 
Copyright Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarımı